Hakkımızda

Vizyonumuz hoşgörünün paylaşmanın yardımlaşmanın birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekân oluşturabilmektir.

Özel konsept, öğrenci memnuniyeti odaklı, kolay ulaşım, konforlu bir yaşam alanı, güvenli, huzurlu, hijyenik, aile ortamı sıcaklığındaki yurdumuz deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Çağdaş yönetim anlayışıyla Milli Eğitim Bakanlığı’na Bağlı, MEB onaylı, hiçbir dernek, vakıf, cemaat vs. Bağlantısı olmayan bir tüzel kişilik kuruluşudur. Modern bilim ve insana önem veren bir anlayışla gençliğin hizmetindedir.

Özel Şenol Yükseköğretim Kız Öğrenci yurdu 113 Kişilik kapasitesi ile bölgede Işık Üniversitesi dışında ilk ve tek M.E.B. yükseköğretim kız öğrenci yurdudur.

Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz 2011 yılında İstanbul ili içerisinde kurulmuştur. Kuruluş amaçları içerisinde bireylerin ve toplumun en küçük birimi ailelerin güvenle oturabileceği ikamet amaçlı binalar inşa etmek. 2011 yılından itibaren şahıs ve tüzel kişi şirketlere inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Ayrıca üretimde bulunmaktadır.

Şirketimiz 2016 yılı sonlarına doğru ülke ekonomisine sürekliliği olan Katma Değer üretecek ve iş sahası açarak istihdam yaratacak Üniversitelere yakın noktalarda Özel Öğrenci Yurdu açılması girişiminde bulunmuş olup, gerekli izinlerle beraber ilk  Özel Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu inşaatını İstanbul ili Şile İlçesinde başlayarak tamamlamıştır.

Önümüzdeki yıllarda da yine ülke yararına Katma Değer üreterek yeni istihdam sahaları açmayı temenni etmekteyiz.

Şirketimizin en büyük amacı ve gayesi, nitelikli kaliteli, standartlara uygun yaşam alanları yaparak bireyleri ve toplumun en küçük birimi aileleri mutlu etmektir.

Saygılarımızla..

DİRİCAN İNŞAAT MİMARLIK MADENCİLİK SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.